Vår personal

Bokhandel/Musik, film & noter

Vår personal-Nyamusik

Roland Bjurenstedt

roland@nyamusik.se

Delägare, bokhandel
Vår personal-Nyamusik

Ellen Bjurenstedt

ellen@nyamusik.se

Bokhandel
Vår personal-Nyamusik

Örjan Josefsson

orjan@nyamusik.se

Bokhandel
Vår personal-Nyamusik

Martin Thörewik

martin@nyamusik.se

Musik, film
Vår personal-Nyamusik

Lisa Andersson

lisa@nyamusik.se

Bokhandel, noter

Musikinstrument

Vår personal-Nyamusik

Calle Grimmark

calle@nyamusik.se

036-8608874

Elgitarr, akustisk gitarr, förstärkare, studio
Vår personal-Nyamusik

Johannes Raymondson

jofa@nyamusik.se

036-8608876

Elbas, elgitarr, akustisk gitarr, förstärkare
Vår personal-Nyamusik

John Svensson

john.s@nyamusik.se

036-8608878

Digitalpiano, syntar, keyboard, studio
Vår personal-Nyamusik

David Eckert

david.e@nyamusik.se

036-8608873

Trummor, slagverk, studiomonitorer, PA

Ekonomi

Vår personal-Nyamusik

David Bokinge

david@nyamusik.se

Delägare

Postorder

Vår personal-Nyamusik

Jan Bjurenstedt

jan@nyamusik.se

Delägare
Vår personal-Nyamusik

Samuel Stråth

samuel@nyamusik.se

Vår personal-Nyamusik

Henrik Albertsson

henrik@nyamusik.se

Vår personal-Nyamusik

Lennart Stråth

lennart@nyamusik.se

Vår personal-Nyamusik

Martin Thörewik

martin@nyamusik.se

Vår personal-Nyamusik

Örjan Josefsson

orjan@nyamusik.se